O nas

Centrum Języków Obcych

Centrum Języków Obcych PICCADILLY powstało w roku 2009. Nasza pasja nauczania języków obcych dzieci, młodzież oraz dorosłych została doceniona wyróżnieniem Starosty Bełchatowskiego w konkursie „ FIRMA NA MEDAL”.

Nauczamy języka angielskiego – który jest przecież językiem całego świata – niemieckiego oraz hiszpańskiego. Świadcząc usługi na najwyższym poziomie, wykorzystując nowoczesne metody nauczania oraz środki multimedialne pomagamy swoim Kursantom zdobywać, a następnie pogłębiać umiejętności komunikowania się w języku obcym.

Jesteśmy elastyczną firmą oferującą kursy w dowolnych trybach z możliwością prowadzenia

zajęć od wczesnych godzin porannych. Staramy się, aby proponowane przez nas szkolenia miały charakter indywidualny, dlatego przed rozpoczęciem współpracy zawsze dużo uwagi poświęcamy szczegółowej analizie potrzeb szkoleniowych i zaplanowaniu cyklu szkoleniowego.

Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby Kursantów dlatego też korzystając z naszej wiedzy, proponujemy rodzaj szkolenia dostosowany do potrzeb językowych. Zajęcia mogą być prowadzone w siedzibie naszej firmy, a także siedzibie Klienta. Godziny zajęć dostosowujemy indywidualnie do Państwa potrzeb.

Proponujemy zajęcia z wysoko wykwalifikowaną kadrą, posiadającą duże doświadczenie w nauczaniu. Nasi pracownicy w przystępny, a także ciekawy sposób prowadzą słuchaczy przez wszystkie poziomy nauczania wybranego języka.

Ponadto  oferujemy naszym Kursantom bezpłatny dostęp do platformy internetowej, na której można utrwalać wiadomości z lekcji, nadrabiać zaległości, a także przyswajać materiał przed egzaminem w bardzo atrakcyjnej i nowoczesnej formie.

Centrum Języków Obcych
Ewa M
Ewa M
2024-06-04
Wspaniala atmosfera. Nauka w tym miejscu to przygoda , zabawa i czysta przyjemność. Rewelacja !
Ania Figlus
Ania Figlus
2024-05-17
Uczęszczam na kurs angielskiego dla dorosłych i jestem bardzo zadowolona. Świetny sposób prowadzenia zajęć i kompetenty lektor sprawiają, że z przyjemnością chodzi się na zajęcia. Plusem jest też fajna atmosfera i super grupa 😊 Polecam 👍
Piotr Kurdek
Piotr Kurdek
2024-05-17
Doświadczenie idące w parze z ogromną pasją - tak w skrócie można opisać Centrum Kształcenia Języków Obcych Piccadilly.
Tomasz Szczepaniak
Tomasz Szczepaniak
2024-05-15
Polecam szkołę. Bardzo dobry poziom nauczania i miła atmosfera.
Renata Broniarczyk
Renata Broniarczyk
2024-05-15
Gorąco polecam.
Gosia Dąbrowska
Gosia Dąbrowska
2024-05-15
Przyjemna atmosfera podczas zajęć, możliwość obcowania z żywym językiem, świetna szkoła angielskiego! Polecam ;)